AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hamachi İle Mt2 Kurarken 128 MB Ramda BiLe LagsıZ Oynama ! [Değiştirildi Gir Bak]

YazarMesaj
hako18
Diamond Master
Diamond Master

Forum Puanı : 577
Aldığı Rep : 6
Doğum tarihi : 12/02/92
Lakap : Bucale

MesajKonu: Hamachi İle Mt2 Kurarken 128 MB Ramda BiLe LagsıZ Oynama ! [Değiştirildi Gir Bak]   C.tesi Ocak 02, 2010 9:24 pm

Hamachi Kurarken VirtuaL PC + DB Lazım Onu Biliyoruz..Sw Kurarken Ayarlarda Ramı Seçeriz Orda 128 MB Ramda Bile Lagsız Oynamayı Öğtericem

Anlatım

İlk Önce Cheating Engine ' yi İndiriyoruz

Cheating Engine 5.3 Olması Şart!

İndirdikten Sonra Kuruyoruz Bilgisayara...

Bilgisayara Kurduktan Sonra Chetingi Açmıcaz Virtual Pc Dönelim...

128 MB Ram Seçelim...

Oyunu Kuralım..

Biliyosunuz 7 Tane Time Out Geldiğinde Sw Onlinedir 7 Tane Time Out Gelmesini Bekliyoruz (Bu Arada Siz Oyunda Olmamalısınız.Ve Hamachideki Diğer Userler!)

Sonra Cheating Engineyi Çalıştırıyoruz...

En Üste Bilgisayarın Yanıp Söndüğünü Görücez Ona Tıklayalım...

Ordan VirtuaL Pc Bulalım Bulamazsak Ekleyelim

Bulduktan Sonra Yan Tarafta ''EnAble SpeetHack Görücez Ona Tıklayalım

Orda

Speed 10 SleepTime 3 Yazıcaktır biz Speed 1.0 ' ı 50 Den Büyük 50 Den Küçük Yapıcaz Yani Bu 55 De Olabilir 450 De Olabilir Ama 45 Olamaz
Eğer Yapamazsanız Bu Konudan Söleyin Yardımcı Olurum..Arkadaşlar Bu Kendi Buluşum Başka Forumlarda Paylaştığınızda ''Nayk1996 Dan Alıntıdır Diyiniz''.Vede İlk 1forumda paylaşıyorum

Çıkabilcek Olan HataLaR

VirtuaL Pc De bilmemnebilmemne Failed Gibi Yazılar Cıkarsa O SoRunu DüzeLTmeye ÇalışıNız.Bu Sorun Ya Bilgisayarınızdan Yada DB Nizle Kaynaklıdır.
bilmemnebilmemne Error gibi hata alırsanız Restart Atınız...
VirtuaL Pc Bil. İşlemcisi Düşük Olanlarda Kapanabiliyor Lütfen İşlemciyi Yükseltelim
Bazı Kişilerin Bilgisayarına Girdim Hani Db 4-5 DB Ya Adamda 1 DB İdi :S Lütfen Doğru DB Ler İndirelim...

Hamachi İle Mt2 Kurarken 128 MB Ramda BiLe LagsıZ Oynama ! [Değiştirildi Gir Bak]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FinalLongju No Hamachi